Szkolenia

Informacje o wszystkich aktualnie realizowanych szkoleniach znajdziesz na stronie głównej Centrum Dostępności.

Zgodnie z naszą filozofią szkoleniową każde szkolenie prowadzi para trenerska, w której skład wchodzi przynajmniej jedna osoba z niepełnosprawnością.

Wierzymy, że możliwość doświadczenia sytuacji osób z niepełnosprawnością, choć w niewielkim stopniu, jest możliwa a zarazem niezbędna aby móc lepiej planować działania, usługi, przedmioty i przestrzeń. Opinię tą dzielą z nami osoby, które uczestniczyły w naszych szkoleniach: „Dzięki zadaniom domowym miałem okazję do wczucia się w rolę osoby niepełnosprawnej, teraz wiem na co zwracać uwagę”, „Wiem więcej o potrzebach osób niepełnosprawnych dzięki wykonaniu zadań symulacji ograniczeń ruchu, wzroku i słuchu”.

Szkolimy z wykorzystaniem najnowszych technologii. Łączymy wiedzę teoretyczną z doświadczeniami i zadaniami praktycznymi. Mówimy prostym i klarownym językiem. Dbamy o przyjazną atmosferę. „Poziom szkolenia, wiedza i doświadczenie prowadzących, różnorodność treści, praktyczny aspekt przekazywanej wiedzy: wszystko super” ocenia nasze szkolenie jedna z uczestniczek.

Realizujemy szkolenia stacjonarne i on-line. Jeśli nie znalazłeś/nie znalazłaś w naszej ofercie szkolenia dla siebie i swoich pracowników/pracowniczek skontaktuj się z nami a przygotujemy szkolenie szyte na Twoją miarę i potrzeby. Napisz na adres centrumdostepnosci@tus.org.pl.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję