Obszar wysypany jasnymi ozdobnymi kamieniami, na nich stoi gipsowy krasnal w zielonych spodenkach, czerwonej kurteczce i żółtej spiczastej czapeczce. Krasnal prawą dłonią zasłania swoje usta. Mimika reszty twarzy wskazuje, że krasnal się uśmiecha.

Kingsajz w Skopje. Z pamiętnika audytorki

Nasza audytorka nadal podróżuje po Bałkanach. Przemknęła przez Skopje. Jej czujne oko wychwyciło rozwiązanie rodem z filmu Juliusza Machulskiego. Chyba jakiś kumoter zbudował garaż dla jakiegoś nadszyszkownika. Żal tylko, że tego małego autka nie udało się sfotografować.

Widok na żółta ścianę bloku, widoczne okna na parterze budynku. Po lewej stronie budynku widoczna srebrna , podnoszona do góry brama wjazdowa do garażu. Na górnej framudze bramy widoczna kwadratowa tabliczka- na niebieskim tle biały symbol osoby na wózku. Brama jest bardzo niska.
Wjazd do garażu.
Widok na żółta ścianę bloku, widoczne okna na parterze budynku. Po lewej stronie budynku widoczna srebrna , podnoszona do góry brama wjazdowa do garażu. Na górnej framudze bramy widoczna kwadratowa tabliczka- na niebieskim tle biały symbol osoby na wózku. Brama jest bardzo niska. Dla porównania po prawej stronie kadru czerwony samochód osobowy z drabiną na dachu - samochód jest wyższy niż wjazd do garażu. Samochód ma kolor czerwony a na nim niebieską czcionką umieszczony jest napis TeleKabel i umieszczona grafika ludzika trzymającego wielka klawiaturę pod pachą.
Wjazd do garażu z samochodem dla skali.

Dodaj komentarz